רפואת המזרח

שיפור הבריאות, טיפול ומניעה על פי ידע עתיק אשר נאסף במשך אלפי שנים על ידי דורות של מרפאים סיניים ויפניים, אשר עמלו והנגישו ידע זה לרפואה המערב.

רפואת המזרח הנה רפואה קדומה ביותר, מעל 3000 שנים. זוהי שיטה שלמה המבוססת על עקרונות ברורים תוך התייחסות להבנת חוקי הטבע והשפעתם הישירה על בריאותנו. רפואה זו לא רק דנה במערכת הגופנית אלא גם במערכת הנפשית ובקשר הבלתי ניתן להפרדה בנינו ליקום.

ככלי טיפולי שיטה זו מושתתת על איזון וזרימה חופשית של אנרגיה בגופנו. "מחלה" נתפשת כיציאה מהאיזון ופגיעה בזרימה האנרגטית. בעזרת דיקור, מוקסה, והמלצות תזונה אפשרי, ואף מומלץ, להשיב את האיזון הפנימי והזרימה התקינה בערוצי האנרגיה בגופנו, ובכך לעודד ריפוי והרמוניה. בעזרת הרפואה הסינית ויפנית ניתן להנגיש ריפוי טבעי לשלל סימפטומים ופתולוגיות, תוך כדי התייחסות לכלל האספקטים בעולמו של האדם.

מוזמנים באהבה לטיפול דיקור בקליניקה.

המלצות

"הגעתי לטיפול בדיקור אצל אופיר, לאחר תקופה שבה התמודדתי עם ריבוי אירועים מעצבים בחיי. הייתי מלאה בלחצים ודאגות והייתי עייפה ומותשת רוב הזמן ועם תסמינים פיזיים מגוונים (עיכול, כאבים ואלרגיה כרונית ). באתי אליה לטיפול ממוקד באלה ובחלוף הזמן הבנתי שגם הייתי זקוקה לשקט, להתבוננות פנימית ולעבודה על הקשיים בקצב הנכון לי. הדיקור של אופיר סייע לי מאוד ולאחר כל מפגש ראיתי כיצד אני מרגישה יותר נינוחה ומתקדמת צעד אחר צעד אל עבר החלמה והפחתה ניכרת של התסמינים הפיזיים שהיו לי. היא עשתה זאת במקצועיות, בעדינות רבה ובהמון הכלה ומעבר לדיקור היא סיפקה לי ליווי רוחני במסע שעברתי לאורך הטיפולים אצלה. היא עזרה לי להתבונן ולהקשיב לחיבור העדין בין גוף ונפש. זה היה תהליך, אבל יום אחד פשוט הרגשתי טוב יותר ורווח לי מאוד. אני ממליצה עליה מכל הלב לכל מי שצריך וגם למי שאולי לא יודע שהוא צריך אבל גופו מציק לו, מכאיב לו או שהוא לא מרגיש בו נינוח וגם לכל מי שזקוק לסיוע רוחני וליווי בתהליכים שונים שעובר."

טלי סיון

white-2-thick.png

אם ברצונכם טיפול ספציפי או שתרצו שביחד נתאים את הטיפול המתאים ביותר בשבילכם, השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם, אופיר.

צרו איתי קשר

תודה, אחזור אליכם בהקדם!