אקסס בארס

מה אני יכול.ה להיות, לעשות, שיהיה לי, ליצור או לחולל שיעשה את חיי ואת העולם למקום טוב יותר? 

מה אם היום יכול להיות ההתחלה של משהו שונה? מה אם החיים שלכם יכולים שוב, להיות מהנים? בשלב כלכך מוקדם בחיינו למדנו שלשפוט את עצמנו, הוא הדבר שמתאים לעשותו. מה אם לשפוט את עצמך, זה הדבר הכי לא אדיב שעשית לעצמך? ובכל זאת אנו ממשיכים לעשות זאת.

הכלי הנפלא הזה שנקרא "אקסס בארס" יכול להתחיל ולמוסס את הדפוס הזה מבפנים. מדובר על שחרור ופתיחה של הקוטביות, הכליאה, ההתניות והמגבלות של המחשבות, הרגשות וההרגשות שלנו. ההזמנה של אקסס היא לסייע לנו להכיר בעצמנו את ההוויה האינסופית שהננו, בה הכל אפשרי, כל הזמן. הפעלת בארס, מתחילה למוסס את המטען החשמלי של הקוטביות, כפי שהוא מאוחסן במוחנו. גלי המוח מאטים ומאפשרים גישה לדפוסי התנהגות, למערכות אמונה ולנקודות מבט שאנו מריצים מהילדות או מחיים קודמים. ניתן להשתמש בבארס כדי לאפשר שינוי בכל היבטי החיים שלנו. התהליך באקסס בארס נותן מענה במגוון נושאים - כאבים, מתחים, חרדות, הפרעות קשב וריכוז, מיקוד ושיפור תפקודי למידה, שינויים פיזיים ורגשיים בגיל ההתבגרות ובגיל המעבר ועוד. כשאנו מוכנים לתפקד מתוך תודעה, אנו מתחילים לפתוח את הדלתות לריפוי.

המלצות

"אתחיל ואומר שהתנסיתי בטיפולים רבים בחיי ובאתי לטיפול לאחר שקיבלתי המלצה מחברה טובה שהתנסתה בטיפול. הגעתי לטיפול ומיד הרגשתי שהגעתי למקום נעים ובטוח. הטיפול עצמו היה מאוד מרגיע ונעים וממש לא רציתי שייגמר. מיד לאחר הטיפול הרגשתי כאילו השלמתי שינה ארוכה ומרגיעה שכמוהה לא הייתה לי הרבה זמן והרגשתי נוכחת לחלוטין ברגע. מה שקיוויתי להשיג מהטיפול הוא לפתוח ולשחרר לעצמי מחסומים שמלווים אותי שנים ועוצרים אותי מלמצות את הפוטנציאל הקיים בי, מה שגורם לי לתסכול גדול ואף דיכאון. כבר ביום לאחר הטיפול הרגשתי שהעולם נפתח ונפרס בפניי. לא אגזים ואומר שכל חלומותיי התגשמו ביום למחרת, אבל הרגשתי שדברים טובים נמשכים אליי, שהכל מסתדר לי יותר בקלות ושהמחשבות שמטרידות אותי בדרך כלל שקטות מתמיד. בתור מישהי ששנים הולכת לפסיכולוגית ומנסה שיטות כאלה ואחרות אני יכולה להגיד שהטיפול הפתיע אותי לחלוטין כבר מההתחלה. מאז אני מטופלת כבר תקופה וחיי השתנו מן הקצה אל הקצה."

דניאל

white-2-thick.png

אם ברצונכם טיפול ספציפי או שתרצו שביחד נתאים את הטיפול המתאים ביותר בשבילכם, השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם, אופיר.

צרו איתי קשר

תודה, אחזור אליכם בהקדם!